بایگانی نوشته‌ها


نقش پرینت سه بعدی در طراحی داخلی

نقش پرینت سه بعدی در طراحی داخلی

همانطور که می‌بینیم چاپ سه بعدی در بخش های صنعتی هر روزه بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است این سوال پیش بیاید که چاپ سه بعدی واقعا چه نقشی در زندگی روزمره ما ایفا می کند؟ آیا می تواند بر محیط روزمره ما تأثیر بگذارد؟ با نگاهی به استفاده از پرینت سه بعدی در طراحی داخلی، امکانات ارائه شده توسط فناوری های سه بعدی واضح است

عینک های شخصی سازی شده Materialise

عینک های شخصی سازی شده Materialise

علاوه بر مواد شفاف برای فریم‌ها، Materialize راه‌حل ابتکاری دیگری را در SILMO Paris به نمایش گذاشت: مجموعه عینک‌های فیتینگ، که می‌تواند عادت خرید آنلاین را که در طول پندمیک بسیار رایج‌تر شد، به تجربه‌های شخصی‌سازی شده در فروشگاه‌ها بازگرداند

آجرهای پرینت سه بعدی

آجرهای پرینت سه بعدی

با اجتناب از مخلوط‌های بتنی که معمولاً برای پروژه‌های ساختمانی AM استفاده می‌شوند، این تیم ماده ای را انتخاب کرده است که آن‌ها را خاک رس آتشی قرمز می‌نامند که به دلیل ترکیباتش که شامل مواد معدنی مانند فلدسپات، کوارتز و کائولین است، نسبت به خاک رس معمولی در برابر گرما بادوام‌تر و مقاوم‌تر است. 

همکاری MELD و Sumitomo به منظور توسعه پرینت سه بعدی فلزی در ژاپن

همکاری MELD و Sumitomo به منظور توسعه پرینت سه بعدی فلزی در ژاپن

"Sumitomo، یکی از معتبرترین شرکت ها در ژاپن و یک شریک قابل اعتماد برای ماست. شبکه گسترده و تجربه Sumitomo در ارائه فناوری‌های جدید به بازار برای ما ارزشمند خواهد بود، زیرا به این شیوه ما نیز حضور خود را در ژاپن گسترش می‌دهیم. ما با هم، مزایای تولید مواد افزودنی را به مشتریان خود در کشتی سازی، هوافضا و صنعت دفاع ارائه خواهیم کرد.

ربات‌های پرینت سه بعدی در عملیات جست‌و‌جو و نجات

ربات‌های پرینت سه بعدی در عملیات جست‌و‌جو و نجات

پتانسیل بسیار زیادی در توسعه ربات های کوچک وجود دارد که به سرعت از مواد نرم و انعطاف پذیر ساخته می شوند. این روبات‌ها می‌توانند با کاوش در مناطقی که خطرات بالقوه برای انسان دارند یا غیرقابل دسترس هستند، به طور قابل توجهی در عملیات‌های نجات کمک کنند.

کالاماری گیاهی پرینت سه بعدی

کالاماری گیاهی پرینت سه بعدی

استفاده از بایو‌اینک بر پایه‌ی جلبک، جایگزین ارزان‌تر، تجدیدپذیر و سازگار با محیط‌زیست برای پروتئین‌های گوشتی به تولیدکنندگان می‌دهد و می‌تواند برای مصرف‌کنندگان با آلرژی به ماهی یا صدف نیز فرصت لذت بردن از آن را فراهم کند.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...