آدیداس با جدیدترین محصول به مجموعه‌ی گلف خود، حسابی سروصدا ایجاد کرده است! این برند اولین کفش گلف مجهز به کفی میانی  چاپ سه بعدی خود را ارائه کرده است. با این کفش جدید که MC87 4D نامگذاری شده است، این تولید کننده تجهیزات ورزشی قصد دارد فناوری‌های جدید را با سبک قدیمی ترکیب کند. این کفش مدلی یونیسکس دارد که در طیف وسیعی از سایزها موجود است و از 21 سپتامبر به تعداد محدود در وب سایت آدیداس و در فروشگاه های منتخب موجود شده است. فناوری و طراحی در این شرکت به دائما در حال تکامل هستند. با این حال، برخی چیزها هرگز تغییر نمی‌کنند و از پس امتحان زمان بر می‌آیند. در مورد طرح های کلاسیک دهه 80 که در حال حاضر با محبوبیت فوق العاده‌ای رو به رو شده‌اند، چنین است. ماسون دنیسون، مدیر بین الملل بخش Adidas Golf، می‌گوید: «در طول 18 ماه گذشته متوجه شده‌ایم که گلف بازان خواهان طرح‌های قدیمی‌تر هستند و ما در موقعیت منحصربه‌فردی هستیم که محصولات آرشیومان الهام‌بخش محصولات شگفت‌انگیز جدیدمان شده‌اند.
در پاسخ به این جریان، آدیداس مدل MC87 4D را عرضه کرد، مدلی جاودانه که ترکیبی از طراحی مدرن و قدیمی است. آدیداس تیورتون، کفش گلفی که اولین بار در سال 1987 معرفی شد، با پنجه‌ی نوک تیز، دوخت بروگ و بافت تمساح روی رویه چرم کلاسیک، به عنوان مدل پایه مورد استفاده قرار گرفت. آدیداس MC87 4D جدید به وضوح از مدل قبلی این برند الهام گرفته است، اما با رویکردی مدرن، با پیشرفت های معاصر همسو شده است. به عنوان مثال، MC87 4D دارای رویه چرمی ضد آب است که نه تنها ظاهری کلاسیک بلکه راحتی بیشتری را نیز به گلف بازان ارائه می دهد. علاوه بر این، آدیداس MC87 4D اولین کفش گلف است که دارای زیره میانی «4D» است که با استفاده از تکنولوژی تولید افزودنی طراحی شده و عصر جدیدی را در کفش‌های گلف آغاز می‌کند.


پرینت سه بعدی Adidas MC87 4D
اگر بازار را رصد کرده باشید، مطمئناً با کفی میانی 4 بعدی آدیداس که در دنیای محصولات ورزش طوفانی به پا کرده، آشنا هستید. طراحی این زیره میانی با کارایی بالا بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از ورزشکاران در طی سالیان است و بازگشت انرژی کنترل شده و دقیق را تضمین می‌کند. دلیل این امر ساختار مشبک کفی است. این قطعه با استفاده از نور و اکسیژن، به لطف فرآیند چاپ سه بعدی رزین Carbon's Digital Light Synthesis ساخته شده است. این باعث دوام و انعطاف پذیری زیره می شود و آن را قادر می سازد تا با ورزشی که در آن استفاده می شود سازگار شود. این ساختار پرینت سه بعدی همچنین به کفش طراحی منحصربفرد و آینده نگر و بالشتکی پاسخگو می دهد. همچنین فشار را از تمام زوایا جذب می کند و انرژی را به پا باز می گرداند. به این ترتیب، طراحی 4 بعدی کفی میانی از حرکت در جایی که لازم است پشتیبانی می کند. بنابراین، آدیداس MC87 4D، علیرغم شباهت‌های فراوان، یک مزیت فنی قاطع نسبت به مدل قبلی خود، آدیداس MC 80 ارائه می‌کند.

کفش MC87 4D علاوه بر کفی میانی راحت 4 بعدی، میخ های سنتی را کنار گذاشته است و به جای آن میخ های لاستیکی را برای گرفتن و کشش در زمین گلف جایگزین کرده است. برای اینکه کفش گلف آدیداس MC87 4D حتی برای استفاده روزمره مناسب تر باشد، مصرف کننده می تواند به راحتی کفی متصل شده را جدا کند. یک کفش همه کاره مد روز با عملکرد پیشرفته، فناوری مدرن و ظاهری جذاب. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدیداس MC87 4D، به این مطلب مراجعه کنید.


منبع: 3dnatives